top of page

Viraj Sanatını

İntercity İstanbul Park ve

Serres'de Keşfedin.

NE ÖĞRETİYORUZ?

Her motosiklet kullanıcısının korkulu rüyası ve motosikletin keyif anı virajlardır. Virajlar keyiftir, virajlar heyecandır ve virajlar zamanın kazanılıp kaybedildiği yerdir. Yarışçıların hocası Keith Code tarafından kurulan, 25 yılı aşkın süredir  100,000 üzerinde yol sürücüsüne ve Dünya Şampiyonları dahil binlerce yarışçıya viraj sanatının eğitimini ve antrenörlüğünü vermekte olan California Superbike School (CSS) viraj sanatının keşfini, geliştirilmesini ve mükemmelleştirilmesini hedeflemektedir.  Amerika, Avustrulya, İngiltere, İrlanda, Hollanda, İspanya, İsveç, Norveç, Güney Afrika, Dubai , Yunanistan ve Türkiye’de faaliyet gösteren okullar dünyadaki en geniş eğitim ağına sahiptir.

California Superbike School’da öğretilen teknikler sadece virajla ilgilidir, ne daha fazlası ne de daha azı öğretilmemektedir. Her binicinin itiraf edeceği gibi işin sırrı virajlardadır ve CSS’in amacı bu sırrı öğrencileri ile paylaşmaktır.

Motoron 2010 senesinden itibaren California Superbike School  eğitim programlarının Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir.

California Superbike School, 1’den 4’ e kadar olan basamakları viraj tekniği öğrenmek üzere geliştirilmiş en verimli programdır. Hangi seviyede motosiklet kullanırsanız kullanın her basamak birer birer çıkılarak eğitim verilmekte ve yıllar boyunca keşfedilen ve geliştirilen viraj teknikleri, öğrencilerin viraj alırken yaşadığı sıkıntıları gidermekte veya virajları mükemmelleştirmek için kullanılmaktadır. Aşağıda Level 1, Level 2 , Level 3 ve Level 4 eğitimlerimizin detaylarını inceleyebilirsimiz.

Level 1'de en sık rastlanan 6 viraj hatasını ele alır. Bu 6 nokta gelişiminizin temelini oluşturmaktadır.

Hedefe kilitlenmenin bir sürücünün en kötü düşmanı olduğunu hepimiz biliyoruz. Yumuşak, hızlı ve kendinizden emin sürüşün sırrı gözlerinizi eğitmekten geçiyor. Bu eğitim ise Level 2'de hedef aldığımız konu.

Level 3 katılımcıların vücutlarını çalıştırmakta. Amacımız tüm katılımcıların vücutlarının alt kısmını kullanarak motor hakimiyetini en zor koşullarda bile arttırmasını sağlamak. Bu bölümde vücut pozisyonunun Nasıl ve Ne Zaman sorularına cevap buluyoruz. 

Level 4 tamami ile farklı bir sistemde, Level 1, Level 2 ve Level 3'ü tamamlamış katılımcıların katıldığı bir basamaktır. Her bir sürücü için özel olarak hazırlanır.

Bir e bir veya iki kişiye özel özel Superbike School Derslerini yaptığımız tüm pist günlerinde veya Yunanistan Serres pistinde alabilirsiniz.

 

Sizin ihtiyacınıza özel olarak hazırlayacağımız bir e bir eğitim programında takvimi siz belirliyorsunuz.

 

Private Coaching ile ayrıntılı bilgi almak için info@superbikeschool.com.tr adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

Private Coaching (Özel Ders)

bottom of page