top of page

2017 Senesinin İlk California Superbike School Eğitimi Yaklaşıyor!


Motoron Dergisi ve California Superbike School tarafından düzenlenen 2017’nin ilk CSS eğitimi, 6 ve 7 Temmuz’da İstanbul Park Pisti’nde…

California Superbike School ile virajlar korkulu rüya olmaktan çıkıp yüzünüzde eşsiz bir gülümseme yaratan noktalar olsun. Her zaman belirttiğimiz gibi “Viraj Sanatının Ustaları” California Superbike School (CSS) eğitmenleri tarafından değerli bilgiler öğrenmek için bu eğitimi kaçırmayın. “Viraj Sanatını Keşfedin” sloganıyla, yeni bir dünya keşfetmek artık elinizde.

2016 California Superbike School Eğitimleri
2016 California Superbike School Eğitimleri

Amerika, Avustralya, İngiltere, İrlanda, Hollanda, İspanya, İsveç, Norveç, Güney Afrika, Dubai, Yunanistan ve Türkiye’de çalışmalarına devam eden CSS’un ülkemizdeki tek yetkilisi Motoron’un işbirliği ile devam eden eğitimler 2017 için yeniden başlıyor.

2016 CSS Eğitmen Koçları ile Teori Eğitimleri
2016 CSS Teori Eğitimleri

Teori eğitimleri ile desteklenen derslerde, katılımcılara verilen bilgiler eşliğinde Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek olan California Superbike School’a sayılı günler kaldı. Virajların tadına doğru hamleler ile varmak, kendinizi kasmadan keyifli sürüşler yapmak için CSS’dan alacağınız eğitimler kesinlikle doğru adres olacaktır.

2016 California Superbike School Eğitimleri
2016 California Superbike School Eğitimleri

Ayrıca 6-7 Temmuz tarihleri arasında Intercity İstanbul Park Pisti’nde gerçekleşecek olan California Superbike School’un yanı sıra Motoron Pist Günleri de hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek.

Motoron Pist Günleri ve California Superbike School hakkında detaylı bilgi için irtibat bilgileri: didem.tufekci@motoron.com.tr – Telefon: 0 216 469 44 15 - 16

25 görüntüleme0 yorum
bottom of page